Obchodní zástupce pro navolané schůzky a rozvoj sítě

EVROPA realitní kancelář CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Místo práce
Václavské náměstí 793/36, 110 00 Praha 1, Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás chceme?
Chceme abyste toužili po úspěchu a po tom hodně vydělávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Fixní složka mzdy + provize z realizovaných obchodů
Domluvíme Vám obchodní schůzky
Dáme Vám služební automobil i pro soukromé účely
Budete mít mobilní telefon s neomezeným voláním
Předáme Vám nový notebook
Přátelskou a otevřenou atmosféru

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uživatelská znalost práce na PC (Excel,Word)
Komunikativnost a zodpovědnost za svěřené úkoly
Časovou flexibilitu
Trestní bezúhonnost
Řidičský průkaz skupiny B
Orientace na výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, úspěšná a stále se rozvíjející česká společnost s pobočkami po celé ČR hledá pro svou centrálu v Praze nové kolegy! Nabízíme Vám výbornou pracovní příležitost v přátelském a dynamickém kolektivu, kancelářích přímo na Václavském náměstí, spoustu skvělých firemních akcí a mnoho dalšího. Přidejte se k nám i Vy!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2192479  Datum zveřejnění: 7.9.2015