Specialistka Fleet managementu

EVROPA realitní kancelář CENTRÁLA SPOLEČNOSTI

Václavské náměstí 793/36, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa obchodních případů v oblasti operativního leasingu

- zadávání smluv do systému

- změny parametrů smluv v průběhu jejich trvání

- ukončování smluv

- komunikace s klienty a partnerem operativního leasingu

- analýzy výkazů, posuzování bonity klienta

- reporting

- administrativní agenda

- účast při předávání vozidel

POŽADUJEME:

- nutná předchozí zkušenost ze správy smluv v operativním leasingu

- znalost produktu operativní leasing

- znalost ekonomických ukazatelů, finančních výkazů

- dobrou znalost práce s MS Office

- pečlivost při práci s daty a smluvní dokumentací

- spolehlivost a důslednost při plnění svěřené agendy

- příjemné vystupování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služební mobil s neomezeným voláním a 2Gb datovým tarifem i k soukromým účelům

- zázemí ryze české společnosti

- možnost profesního rozvoje

- školení

- pracoviště v kancelářích v centru Prahy na Václavském náměstí

- práce v mladém přátelském kolektivu

Informace o náboru

Zasílejte nám své životopisy a sejděte se s námi osobně. Možná jste to právě Vy, koho rádi uvítáme mezi nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Fleet management, administrativa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, úspěšná a stále se rozvíjející česká společnost s pobočkami po celé ČR hledá pro svou centrálu v Praze nové kolegy! Nabízíme Vám výbornou pracovní příležitost v přátelském a dynamickém kolektivu, kancelářích přímo na Václavském náměstí, spoustu skvělých firemních akcí a mnoho dalšího. Přidejte se k nám i Vy!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2344364  Datum zveřejnění: 27.11.2015