Realitní obchodník (bez zkušeností) / Realitní specialista (se zkušenostmi až 70%, 0vé měsíční poplatky) region Kutnohorsko, Kolínsko, Praha-Východ

EVROPA realitní kancelář KUTNÁ HORA

Místo práce
Benešov, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha - východ, Chrudim, Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
30.10.2016
Nabízený plat (hrubého)
20000 - 80000 Kč/měsíc, Neomezená hranice příjmu, záleží na pracovním výkonu!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

EVROPA realitní kancelář hledá do svého týmu nové pracovníky na pozice Realitní obchodník (bez zkušeností) a Realitní specialista/Vedoucí týmu (zkušenost z realit = velmi motivační provizní systém a bonusy/možnost budování svého týmu)...

LÁKÁ VÁS?
Časová a životní flexibilita? Práce v kanceláři i na čerstvém vzduchu?
Nadprůměrný měsíční příjem? Firemní benefity (služební automobil, telefon, technika, výkonnostní bonusy, znalostní podpora, aj.)?
Možnost seberealizace a kariérního postupu? Zázemí stabilní české firmy?
Kvalitní zkušení obchodníci jsou vítáni, nabídneme Vám nadstandardní provizní podmínky, možnost kariérního postupu a seberealizace.
Nováčky v oboru zaučíme praxí pod vedením zkušených specialistů a ve vlastní vzdělávací akademii.

NÁPLŇ PRÁCE:
• nastavení a koordinace aktivit vedoucích k prodeji či pronájmu nemovitostí
- konzultace, příprava, návrhy řešení, prezentace, prohlídky, prodejní servis
• budování vlastní základny klientů (zaběhlé funkční postupy); přidělené zakázky na zpracování

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• nulové měsíční poplatky + velmi motivační provizní systém (až 70%)
• finanční podpora začínajícím makléřům
• zajímavou a rozmanitou práci v terénu, s lidmi, každý den něco jiného (může se stát nejen nadstandardním zdrojem obživy, ale práce Vás může dokonce bavit)
• vedení směřující k dlouhodobé efektivitě
- nebudete na řešení pracovních problémů sami, ve firmě funguje zaběhlý systém podpory ze strany jednatele a vedoucího týmu (podpora individuální na základě vzájemné dohody)
• kvalitní pracovní zázemí pro každého
- obchodní podpora - inzertní servery, vizitky, billboardy, plachty, akce, aj.)
- pracovní zázemí v moderní kanceláři na atraktivní adrese
- služební automobil, mobilní telefon a technika
- přirozená komunikace, skvělý tým
- síť spolupracujících firem (zajišťuje hladký průběh řešení
projektů)
- flexibilní pracovní doba (částečně možnost práce z domova)
• vlastní vzdělávací kurzy a programy zdarma
• možnost kariérního růstu (rozhodně není podmínkou)
- koordinátor, specialista, vedoucí týmu, ředitel pobočky
• slušný a kvalitní systém výkonu naší práce

Informace o náboru

Na 1. kolo pohovoru budete pozváni do 2 dnů od odeslání podkladů.
Podklady = 1/ CV(životopis), 2/ Průvodní zpráva (stručná motivační informace; pocity proč?)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2016 (zbývá ještě 91 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Zkušenosti z práce s lidmi výhodou.

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
• slušnost, komunikativnost, otevřenost, pozitivní myšlení, zodpovědnost
• odhodlání, chuť učit se novým věcem, projektové myšlení výhodou
• znalost práce na PC, řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, úspěšná česká společnost působící na trhu realit od roku 1997, zaměřující se na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Adresa společnosti

EVROPA realitní kancelář
Lorecká 108/16
284 01 Kutná Hora

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému