Sales manager / Realitní koordinátor

EVROPA realitní kancelář PRAHA 4 - Nusle

Místo práce
Nuselská 236/39, 14000 Praha 4 - Nusle, Praha
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
19.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• nastavení a koordinace aktivit vedoucích k prodeji či pronájmu nemovitostí

- konzultace, příprava, návrhy řešení, prezentace, prohlídky, prodejní servis (projektové řešení problémů)

• přidělené zakázky (zpracování)
• budování vlastního portfolia klientů (získávání zakázek na základě zaběhlých postupů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• VÝDĚLKY JIŽ OD PRVNÍHO MĚSÍCE DÍKY SPECIÁLNÍMU PROVIZNÍMU MODELU PRO NOVÉ MAKLÉŘE !!!

- zajímavou a rozmanitou práci

• nulové měsíční poplatky + velmi motivační systém odměn!

• zajímavou a rozmanitou práci

- může se stát nejen nadstandardním zdrojem obživy, ale i koníčkem

• vysoký měsíční příjem z realizovaných projektů

• vedení směřující k dlouhodobé efektivitě = stálý příjem

• kvalitní pracovní zázemí

- přirozená komunikace

- bezvadný profesionální tým

- kancelář na atraktivní adrese

- mobilní telefon s neomezeným voláním

- možnost firemního automobilu po zapracování

- funkční marketing (inzertní servery, vizitky, billboardy, plachty,

akce,…)

- kvalitní síť spolupracujících firem (zajišťuje hladký průběh řešení

projektů)

- flexibilní pracovní doba

• vlastní vzdělávací systém zdarma
•možnost kariérního růstu (rozhodně není podmínkou)

Informace o náboru

EVROPA realitní kancelář v Praze 4 - Nuslích ti nabízí pozici realitního makléře s nulovými náklady a 100% podporou, ve velice přátelském prostředí a v týmu obchodníků, kteří rádi přivítají mezi sebe dalšího úspěšného kolegu. Pracujeme všichni na živnostenský list. Nabízíme ti zajímavý provizní systém. Naše společnost disponuje vlastním školícím systémem makléřů BAE (Business Academy Evropa) a databází více jak 30 000 klientů. Dostaneš od naší kanceláře mobilní telefon s neomezeným voláním a marketingovou podporu zdarma, po zapracování možnost služebního vozidla. Neplatíš žádné provozní poplatky realitní kanceláři, inzerce na více než 200 realitních serverech jsou v režii pobočky.
VÝDĚLKY JIŽ OD PRVNÍHO MĚSÍCE DÍKY SPECIÁLNÍMU PROVIZNÍMU MODELU PRO NOVÉ MAKLÉŘE !!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EVROPA realitní kancelář, prestižní a stabilní společnost v oblasti realit působící na trhu již od roku 1997, rozšiřuje tým spolupracovníků. Všem svým specialistům umožňuje moderní způsob řízení, kontinuální profesionální školení, vysokou efektivitu všech pracovních činností a motivační hodnocení s možností stálého profesního růstu.
ID: 2113596  Datum zveřejnění: 25.10.2016