Marketingový konzultant/ka

Evropská databanka a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 5213, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Evropská databanka a.s., IČ 25519484
Pracoviště:Pracoviště Zlín, třída Tomáše Bati 5213, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-03-10
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: zkušenost s aktivním obchodem, ŘP sk. B - aktivní řidič, uživatelská znalost PC, komunikační schopnosti, zodpovědnost, vůle a energie učit se novým věcem, předchozí působení v marketingu výhodou
Náplň práce: vyhledávání nových klientů/obchodních případů, příprava a vedení jednání a prezentace služeb EDB, analýza a výběr vhodných produktů, poskytování poprodejní péče zákazníkům
Nabízíme: podpora asistentky, telemarketingu, profesionální zaškolení, pružná pracovní doba, oblast působnosti v okolí Vašeho bydliště, nástup možný dle dohody, motivační odměňovací systém
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected]

Poslední změna:2014-03-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 7013090786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou