Disponent mezinárodní dopravy

EWALS CARGO CARE spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 1194, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Agenti dopravy a přepravy (33312)

Pracoviště a kontakty

Firma:EWALS CARGO CARE spol. s r.o., IČ 16189019
Pracoviště:EWALS CARGO CARE spol. s r.o., Plzeň, Podnikatelská 1194/43, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-03
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Životopisy předem na e-mail: [email protected] - prosíme, aby uchazeči odpovídali na inzerát pod značkou 'Plzeň'
Náplň práce: vybraný uchazeč bude zodpovědný za komunikaci se zákazníky a optimální zajištění průběhu přeprav.
Požadujeme:
- min. SŠ s maturitou (obchodní nebo dopravní zaměření výhodou)
- praxe v oblasti mezinárodní kamionové dopravy výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- dobrou znalost práce na PC - MS Office
- organizační schopnosti, samostatnost, týmového ducha
- orientaci na výsledek a "tah na bránu"
- velmi dobré komunikační schopnosti (častá komunikace po telefonu)
Nabízíme:
- možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní společnosti s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou
- vzajímavou a kreativní práci s vlastní odpovědností
- odpovídající mzdové ohodnocení - nástupní mzda na pozici disponenta dopravy je od 18.000,- kč, od 4. měsíce pracovního poměru měsíční výkonnostní bonus až 15% ze základní mzdy
- zaměstnanecké benefity (životní pojištění nebo penzijní připojištění dle osobní preference, stravenky, poukázky na odběr zboží nebo služeb, týden dovolené navíc, atd.)
- příjemné pracovní prostředí
- možnost profesního růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti
- místo výkonu práce v Plzni, Podnikatelská 1194/43, 301 00
- pracovní doba 08:00 do 16:30
- na dobu určitou 6 měsíců, z toho tři měsíce zkušební doba. Po oboustranné spokojenosti prodloužení.
- nástup dle dohody

Poslední změna:2014-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 7493350784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou