Interní auditor kvality

EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Štramberská 2976/25, 703 00 Ostrava - Vítkovice, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola zakázek a monitoring kvality poskytovaných služeb zákazníkovi
• Školení koordinátorů a kontrolorů (školení BOZP a PO, interních předpisů)
• Kontrola dodržování interních předpisů, BOZP a PO
• Spolupráce s externím BOZP technikem
• ISO 9001 : 2008 (dohlížení, aktualizace)
• Nápravné a preventivní opatření (podpora koordinátorů při zavádění nápravných a preventivních opatření, dohlížení nad jejich včasným zaváděním a kontrola jejich dodržování)
• Podílení se na řešení reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v dynamicky se rozvíjející firmě
• Motivující platové ohodnocení
• Možnost kariérního postupu
• Možnost dalšího vzdělávání
• Stravenky, firemní automobil, notebook, mobilní telefon.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe technického směru
• Komunikativnost, flexibilita, asertivita, důslednost, samostatnost
• Profesionální vystupování
• Anglický jazyk podmínkou
• Výhodou další cizí jazyk, osvědčení Interní auditor kvality, znalost základní legislativy BOZP + PO

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2004 je firma Exact Systems hlavním dodavatelem řešení v oblasti výběru, třídění a přepracování dílů, komponentů a konečných výrobků pro společnosti v oblasti automobilového průmyslu v Polsku, České republice, Slovensku, Německu, Turecku a Rusku.

Našimi hlavními zákazníky jsou dodavatelé a subdodavatelé pro automobilový průmysl (Tier I / II Dodavatelé) a výrobci automobilů (OEM). Taktéž poskytujeme služby pro výrobní společnosti z oblasti elektronického průmyslu a výroby spotřebního zboží pro domácnosti.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1839602  Datum zveřejnění: 26.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 21000 Kč/měsíc