Shop manager - Plzeň

EXE JEANS CZ s.r.o.

Místo práce
Radčická 2, 301 17 Plzeň, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši prodejnu v OC Futurum Hradec Králové hledáme vhodného kandidáta na pozici SHOP MANAGER.

Úspěšný kandidát pro tuto pozici by měl mít obchodního ducha, být komunikativní, energický, se smyslem pro práci v kolektivu a jednoznačnou orientaci na zákazníka. Hledáme dynamickou, pozitivní osobnost s dobrými manažerskými dovednostmi, schopnosti motivace svého týmu a tahem na branku.

Požadujeme uživatelskou znalost práce na PC. Samostatnost a zodpovědnost jsou samozřejmostí. Ideálně se zkušenostmi z maloobchodu v textilní branži.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení a výrazné zaměstnanecké slevy.

Žádosti včetně profesního životopisu a tel.čísla zasílejte e-mailem uvedený v kontaktním formuláři.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Slevy na firemní produkty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost EXE JEANS působí na českém trhu od roku 1998 a je výrobcem jeansové a volnočasové módy. V současné době provozuje v České republice síť 35 maloobchodních prodejen této módní značky. www.exejeans.com
ID: 1676965  Datum zveřejnění: 11.12.2014