Rezervačný manažér v Hoteli Zochova chata

Exkluzívny Wellness & Spa Hotel Zochova chata****

Miesto práce
Piesok 4015/B7, 900 01 Modra, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v luxusnom prostredí 4* hotela v Malých Karpatoch
- priamy zástupca Front Office & Housekeeping manažéra
- prijímanie rezervácií na ubytovanie, nastavovanie cenových profilov, priama komunikácia s klientom
- nastavovanie dostupnosti izieb na predajných kanáloch hotela, ubytovacích portáloch, predaj izieb pre CK
- spolupráca pri vytváraní cenových profilov, sezónnych ponúk ubytovania, špeciálnych pobytových balíčkov
- výpomoc recepcii počas check-in a check-out hostí
- práca v rezervačnom systéme Horec
- znalosť cudzích jazykov nutnosťou

Zamestnanecké benefity podľa interného systému
Možnosť prenocovania počas pracovných smien

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2016 (zbývá ještě 11 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
Skúsenosti s prácou v hotelierstve
Proklientský prístup
Aktívna znalosť cudzích jazykov podmienkou
Schopnosť predaja prostredníctvom priamej telefonickej a mailovej komunikácie

Luxusný Wellness & Spa Hotel Zochova chata****, ktorý je umiestnený v nádhernom prostredí Malých Karpát neďaleko Modry v lokalite Piesok, len 30 km od Bratislavy. Okrem komfortného ubytovania v 64 izbách, Hotel Zochova chata**** poskytuje konferenčné a stravovacie služby pre väčšie i menšie skupiny. Súčasťou hotela je i exkluzívne Wellness & Spa centrum, reštaurácia s letnou terasou, trávnatý areál na usporadúvanie exteriérových podujatí a štýlová Furmanská krčma. Viac informácií nájdete na www.hotelzochovachata.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grapent a.s.- Hotel Zochova chata****
Piesok 4015/B7
900 01 Modra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Pros
Tel.: 0917900802
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2714828   Datum zveřejnění: 6.9.2016