Test Engineer – Automotive ( ž/m)

Experis

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Specifikace plánování, realizace a analýza systémových testů
*Tvorba testovací strategie
*Počáteční spuštění systému, včetně integračních testů a jejich prezentace
*Vývoj nástrojů systémové analýzy a testování systému
*Analýza interních i externích problémů a požadavků
*Prezentování systémových testů v rámci společnosti i pro zákazníky
*Asistence při vývoji testovacích systémů pro testování vozidel
*Spolupráce při odvozování mechanických požadavků, HW a SW se všemi R&D útvary

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí nadnárodní společnosti - práce v prestižním vývojovém centru v Praze
*Možnost profesního a osobního růstu
*Odpovídající finanční ohodnocení plus balíček firemních benefitů
*Využití nejnovějších technologií a poznatků
*Uplatnění jazykových znalostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*VŠ v oblasti elektroniky, IT či strojírenství
*Zkušenosti se systémovým testováním a příslušnými nástroji (alespoň nějaké z následujících: CAN sběrnice, LIN, Flexray, Labview)
*Zkušenosti s programováním v C/C++ či embedded systémech výhodou
*Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
*Znalost německého jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1692950  Datum zveřejnění: 18.3.2015