Branch manager - automotive (nástup ihned!)

Experis

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení týmu pobočky (cca 5 zaměstnanců)
- Jednání se zákazníky, komunikace s obchodním a technickým oddělením
- Komunikace s účetním a nákupním oddělením
- Řešení organizačních záležitostí na pobočce
- Sledování konkurence
- Pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní finanční ohodnocení
- Firemní benefity
- Přátelský tým a pracovní prostředí
- Zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
- Možnost uplatnit své dovednosti a vizi
- Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice?
Pokud ano, zašlete nám prosím svůj životopis v ČJ a AJ uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe min. 3 roky v řízení týmu
- Orientace v oblasti automotive
- AJ nebo NJ středně-pokročilá znalost
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1794373  Datum zveřejnění: 18.8.2014