CAD konstruktér - letecká výroba

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete se podílet zejména na návrzích řešení pro výrobní přípravky, úpravy na strojích, nářadí atd.
• Konstrukce 3D modelů a 2D výkresů pomocí příslušných CAD nástrojů
• Tvorba kompletní konstrukční dokumentace v příslušných aplikacích
• Technická podpora a analýza projektů a konstrukční příprava pro jejich realizaci
• Úzká spolupráce s týmem inženýrů a techniků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci pro mezinárodní společnost
• Motivující finanční ohodnocení
• Propracovaný systém firemních benefitů
• Uplatnění anglického jazyka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působí v oblasti letectví

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání strojírenského směru
• Praxi na pozici konstruktéra ve strojírenské / výrobní společnosti
• Komunikativní znalost AJ podmínkou
• Výborná znalost aplikací MS Office
• Trpělivost, pečlivost, samostatnost při řešení úkolů
• Nekonfliktní a komunikativní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1798915  Datum zveřejnění: 20.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000 Kč/měsíc