Softwarový vývojář - Graphtalk

Experis

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj informačních systémů společnosti na základě business specifikací
- návrh řešení aplikací
- úpravy kodu aplikací podle schváleného designu
- příprava unit testů a testování dle standardů
- dokumentace řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a různorodou práci
• úspěšná společnost patřící silné mezinárodní skupině
• nadstandardní systém benefitů (bonusy, 5 týdnů dovolené, sick days, penzijní připojištění, životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů KB, akciový program, jazykové vzdělávání, slevy na služby v rámci skupiny SG atd.)
• nástup možný ihned nebo dohodou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zažité principy objektivně orientovaného programování
- schopnost orientace v rozsáhlých systémech
- znalost Graphtalk Developer jazyka výhodou
- orientace v relačních databázích (Oracle, popř. DB2)
- VŠ IT směru nebo SŠ + 4 roky praxe
- Znalost programování, příslušných prostředí a jazyků
- Všeobecný přehled v oblasti IT, SW vývoje
- Samostatnost
- Schopnost koncepčního myšlení
- Smysl pro přesnost
- Schopnost analyzovat problém a navrhovat řešení
- Znalost angličtiny na úrovni A2 – B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1826180  Datum zveřejnění: 8.9.2014