Vývojář aplikací pro windows store (částečný úvazek)

Experis

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aviationexam s. r. o. je jedna z předních společností poskytující výcvikový portál + aplikace pro studenty absolvující pilotní výcvik a pro letecké školy.
V současné době hledáme kolegu na pracovní poměr na pozici:

Náplň práce:
- vývoj, integrace a údržba mobilních aplikací pro Windows store
- práce na dynamickém projektu v příjemném menším týmu
- komunikace se členy týmu
- osvojování si nejnovějších technologií

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- nástup možný ihned!
- atraktivní finanční ohodnocení!
- stravenky (100,- Kc)
- příležitost pracovat na zajímavých projektech
- lokalita: Praha 5 - Nové Butovice
- částečný úvazek

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Těšíme se na Vaši reakci!

V případě zájmu zašlete nám Vaše CV s uvedením názvu pozice. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Těšíme se na Vaši reakci!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
SQL - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- min. 1 rok praxe na vývoji aplikací
- znalost C# a XAML, základy SQL
- cit pro uživatelskou přívětivost
- touha zdokonalovat se, sledování trendů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1832161  Datum zveřejnění: 9.4.2015