Sharepoint specialist

Experis

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, úspěšnou mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme profesionály na pozici Sharepoint specialist.
Popis pozice

Náplň práce:
• Pomoc, asistence a koordinace požadavků uživatelů na všech úrovních technologie Sharepoint
• Zvyšování konfigurace a funkčnosti aplikace dle potřeb firmy
• Komunikace se zákazníky a identifikace jednotlivých požadavků
• Uživatelská podpora, řešení problémů, vytváření průzkumů, tvorba jednoduchých wokflow aplikací atd.
• Poskytování odborných znalostí o jednotlivých aplikacích
• Zajištění kvalitní komunikace ve skupině uživatelů a podpora Sharepoint procesů

Profil kandidáta
• Min. 2 roky praxe s MS Sharepoint
• Zkušenosti s Sharepoint 'out-of-the-box' a znalost jednotlivých vlastností a funkcí, např. seznamy, knihovna dokumentů, průzkumy a uživatelské oprávnění
• Znalosti HTML, CSS a JavaScript (jQuery)
• Zkušenosti s MS Office
• Zkušenosti s Nintex workflow výhodou
• Velmi dobrá znalost Aj
• Motivace, preciznost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost práce v mezinárodní společnosti
• Práce s nejnovějšími technologiemi
• Motivující platové ohodnocení a zajímavé programy benefitů
• Vzdělávání a profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Our Client is a Swiss-based IT Services and Engineering Solutions company with operations in Germany, Austria, USA and the Czech Republic. Since 2003, company has been offering IT services, knowledge and expertise to their customers across Europe. Their strength is in providing proven standard and individually tailored solutions to every customer every day, helping them achieve their strategic and business goals.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft SharePoint - Expert

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1889629  Datum zveřejnění: 24.3.2015