EHS Specialist

Experis

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za povinnou dokumentaci BOZP, PO a ochrany životního prostředí výrobního podniku
• kontrola dodržování legislativy
• školení zaměstnanců v problematice
• hodnocení rizik a provádění bezpečnostních auditů
• řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání
• posuzování pracovišť z hlediska bezpečnosti
• jednání s dodavateli pracovních pomůcek
• komunikace s úřady
• komunikace s centrálou společnosti (v anglickém jazyce)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci pro perspektivního zaměstnavatele v segmentu automotive
• odborný rozvoj v problematice EHS
• možnost profesního růstu
• 13. plat
• výkonový bonus
• 5. týdnů dovolené
• závodní stravování
• jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1904158  Datum zveřejnění: 19.11.2014