Nákupčí Facility + služby (výkon práce je v centru Prahy)

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je nadnárodní společnost působící v oblasti služeb - banky a pojišťovnictví. Výkon práce je v centru Prahy.
Hlavní náplň práce:
• Vyhledávání dodavatelů dle specifikace dojednané s interními zákazníky, určení strategie výběru dodavatele, příprava zadávacích dokumentací pro výběrová řízení, management výběrových řízení zakončený uzavřením smlouvy s výhercem
• Správa procurement ročního plánu ve svěřených komoditách
• Contract management: správa a pravidelná údržba seznamu vlastníků smluv, aktivní monitoring platnosti smluv, včasné informování vlastníků o iniciaci/změně nového tendru, analýzy výhodnosti podmínek stávajících smluv;
• Participace na přípravě a průběžné kontrole dodavatelských KPI´s ve spolupráci s vlastníkem smlouvy
• Reporting výběrových řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní pozici v centru Prahy u stabilního zaměstnavatele, lídra ve svém oboru.
Pozici zodpovědnou, seniorskou, s možností seberealizace.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Ekonomické - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Úplné střední vzdělání s maturitou
• Praxi v oboru nejméně 2 roky
• Anglický jazyk na úrovní C1 (velmi pokročilá znalost)
• Obecná znalost procesů strategického nákupu, RFP, RFI, Single source apod.
• Znalost firemních nákupních modulů
• Optimální kandidát má přehled o hlavních dodavatelích a jejich nabídce na ČR a SR trhu- realitní kanceláře, developeři, poskytovatelé energií apod.
• Perfektní komunikace (interní i externí), zkušený vyjednávač
• Znalost strategií používaných v moderním procurementu (e-aukce, outsourcing apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1912333  Datum zveřejnění: 29.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující