Supervizor expedice - sklady

Experis

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost - distributor značkového sportovního oblečení a jiného sortimentu - hledáme kandidáta/kandidátku na pozici "Supervizor expedice". Výkon práce je v městě Zdiby. Nabízíme nástup ASAP.
Hlavní náplň práce:
- plánování a organizace odchozích zásilek
- zadávání úkolů pracovníkům oddělení expedice a jejich koordinace (20 podřízených; operátoři, team lídry)
- komunikace s dodavateli
- zodpovědnost za odchozí zásilky, příprava exportní dokumentace
- reporting vedení společnosti - v angličtině

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci pro mezinárodní společnost na HPP s možností nástupu ihned
- denní komunikace v AJ
- možnost rozvoje a školení
- volní pracovní doba
- 5 týdnů dovolené, bonusy, závodní stravování

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a průvodní dopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min SŠ vzdělání s maturitou
- praxe min. 2 roky na obdobné pozici,
- zkušenosti s vedením lidí min. 1 rok
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - zejm. Excel)
- velmi dobrá znalost AJ podmínkou
- spolehlivost, vstřícnost, samostatnost
- komunikační schopnosti, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1912661  Datum zveřejnění: 29.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující