Umíte skvěle italsky nebo německy? Hledáme právě Vás!

Experis

Místo práce
Praha, Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte skvěle německy nebo italsky? Komunikace v angličtině pro vás není problém? Hledáme právě Vás!

Zákaznická podpora s německým nebo italským jazykem v mezinárodní IT společnosti v Brně nebo v Praze.

Komunikace v cizích jazycích je Vaším koníčkem a chcete, aby se stala Vaší náplní práce? Potřeby zákazníků jsou pro Vás na prvním místě? Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti.

Co bude náplní vaší práce?

- Komunikace s klienty a odd. (email, telefon)
- Interní komunikace s IT specialisty především v angličtině
- Příjem, zadávání a kontrola ticketů
- Základní troubleshooting (software, hardware)

Co od Vás očekáváme?

Neobejdete se bez německého nebo italského jazyka na pokročilé úrovn.
Využijete svou znalost anglického jazyka
Počítá se zájem o IT produkty, chuť se dále vzdělávat
Proklientská orientace, dobré komunikační schopnosti, schopnost zvládat stresové situace
Předchozí zkušenost v zákaznickém servisu výhodou
Středoškolské/vysokoškolské vzdělání

Cokoli dalšího se počítá :)

Lokalita: Praha nebo Brno

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabídneme na oplátku?

Možnost denně komunikovat v cizích jazycích
Mezinárodní pracovní prostředí a mladý, dynamický kolektiv.
Možnost seberealizace nejen v IT a nejmodernější technologie
Moderní pracovní prostředí
Dostanete zajímavé platové ohodnocení a užijete si týden dovolené navíc.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

International IT company

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1926807  Datum zveřejnění: 6.1.2015