Specialista transportního plánování

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám novou pozici v oblasti logistického plánování ve výrobno-obchodní společnosti s několika desetiletou tradicí a silným postavením na trhu. Budete se rozvíjet v oblasti transportní logistiky a práce se zákazníky. Výkon práce: Praha (západ)

Hlavní náplň práce:
• Zabezpečení dostupnosti požadovaného tovaru zákazníkům (pro
obchodní domy)
• Dohled nad cenovou politikou supply chain-u a kvalitou přeprav
• Plánování objednávek a jejich optimalizace
• Aktivní spolupráce s kolegy vevnitř organizace – v ČR i v zahraničí
• Dohled nad transportem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci pro zahraniční společnost se silným postavením na trhu
• Možnost růstu (kariérního i osobního)
• Možnost denní komunikace v AJ
• Tým plný nadšených a pohodových lidi
• Různé další benefity

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životopis a průvodní dopis.

Budu se těšit na Vaši reakci!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpowergroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Kandidát na danou pozici je pro-zákaznický orientovaný, týmový
hráč
• Předešlou zkušenost na obdobný pozici (supply chain, transport)
• Schopnost pracovat pod tlakem a stresem (zejména časovým)
• Znalost procesu transportní logistiky (od dodavatele přes
přepravce k zákazníkovi)
• AJ na pokročilé úrovni podmínkou
• Ochotu cestovat
• Znalost mezinárodních regulací velikou výhodou
• Excelentní komunikační zručnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1927916  Datum zveřejnění: 13.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Upřesněný vybraným kandidátům na osobní setkání - motivující