Procesní inženýr

Experis

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Neustálé zlepšování a udržování výrobních procesů na linkách.
• Zpráva servisní dokumentace strojního zařízení.
• Definice výrobních postupů a návodů, neustálé udržování kvality a zlepšování procesních postupů dle FMEA, sledování zmetkovitosti a zajišťování efektivity výroby.
• Navrhování, objednávání a schvalování úprav výrobního zařízení linek pro nové nebo inovované výrobky, účast u dodavatele na finální kompletaci nového výrobního zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Nabídka:
• Práce ve velmi zajímavém odvětví strojírenství pod záštitou silného jména
• Moderní výrobní závod, použití nejnovějších technologií, neustálé inovace
• Možnost získání cenných zkušeností a posunu v kariéře
• Zajímavé finanční ohodnocení společně s balíčkem benefitů
• Součást nadnárodního koncernu s vizí
• Možnost profesního, osobního i jazykového vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• Znalosti současných aktuálních výrobních procesů a postupů
• Praxe s nastavováním výrobních procesů.
• Alespoň mírně pokročilá znalost anglického či německého jazyka (technologické postupy, návody, procesní dokumentace)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1963566  Datum zveřejnění: 22.12.2014