Specialista anaerobní fermentace biomasy pro bioplynové stanice

Experis

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavním zaměřením při výkonu práce bude řízení anaerobního procesu fermentace zahrnující:

Poradenství:

Stanovení doporučení pro množství a druh vstupní suroviny
Stanovení doporučení intervalů míchání a nastavení míchadel
Stanovení doporučení pro přečerpávání fermentátu
Stanovení doporučení pro optimální nastavení teploty
Telefonické poradenství v průběhu dne
Výjezdy a osobní konzultace se zástupci bioplynové stanice (v místě BPS)

Analytika:

Analytika fermentátu pro všechny fermentory - na základě výsledků analýz z laboratoře
Analytika vstupních surovin - na základě výsledků analýz z laboratoře

Stanovení druhu a množství přidatných látek, příprava na míru dle potřeb jednotlivých BPS

Požadujeme:

VŠ vzdělání v chemickém, biologickém nebo příbuzném oboru
Znalost procesů anaerobní fermentace
Ochotu cestovat po České a slovenské republice
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení
Stravenky
Možnost práce z domova
Služební telefon, automobil
Možnost ubytování v místě sídla společnosti (Horovce)
Příjemné a neformální prostředí stabilní slovenské společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

spoločnosť pôsobí na trhu v oblasti anaeróbnej fermentácie biomasy, biologických odpadov a výroby bioplynu. Vďaka dlhoročnému vývoju prinášame na trh novú generáciu technológie, ktorá vďaka svojej maximálnej efektívnosti a vysokej miere spoľahlivosti podstatne skrátila dobu návratnosti investície.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Chemie, organická chemie, Biologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2046923  Datum zveřejnění: 13.3.2015