Software Engineer

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tato pozice je pro CBM tým, který je zodpovědný za vývoj softwarových řešení pro diagnostické a prognostické systémy. Vyvíjíme jednak průmyslové aplikace založené na RTOS, a také webové systémy pro sběr a klasifikaci dat.

Kandidát se bude účastnit všech fází vývoje aplikací včetně definování požadavků, designování, generování kódů a testování. Také bude odpovědný za integraci množství aplikací do modulu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Klient je z oblasti výzkumu a vývoje

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky nebo elektrotechniky (pozice je vhodná pro absolventy, akceptujeme i studenty posledních ročníků)

* Zkušenost s HTML, CSS, JavaScript a alespoň jedním z JS framework (ExtJS, jQuery, Angular, Ember, atd.)

NEBO

* Zkušenost s Java EE and Spring MVC Framework

NEBO

* Zkušenost s Relačními databázemi, Ukládacími procedurami, Transact-SQL

* Mírně pokročilou angličtinu (čtení technické dokumentace)

Vítáme zkušenosti s:

* Vývojem webových aplikací

* XML, XSLT, SQL

* Automatickým XML processingem

* Testováním Selenium nástrojem

* C/C++ and Version Control Systémy (SVN,ClearCase)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2050700  Datum zveřejnění: 17.3.2015