Inženýr/-ka kvality v automotive

Experis

Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední automotive společnost, hledáme vhodné kandidátky a kandidáty na pozici inženýra či inženýrky kvality.

Náplň práce:
- Řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě.
- Řešení zákaznických či dodavatelských reklamací a s tím spojené cestování (v případě CQA či SQA).
- Vykonávání interních procesních auditů na přiděleném úseku výroby (v případě procesní kvality).
- Podílení se na vývoji produktu z hlediska kvality (v případě projektové kvality).
- Vyhodnocování nekvality a reporting, analýza neshodných dílů.
- Zodpovědnost za sjednávání náprav.
- Podílení se na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace,
validace, vzorkování a uvolňování dílů).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci pro dobrého zaměstnavatele v automotive.
- Velmi zajímavou pracovní náplň.
- Možnost osobního i kariérního růstu.
- Šanci být součástí nadnárodního koncernu.
- Možnost cestování a využití cizích jazyků, jazykové kurzy.
- Závodní stravování
- V případě Karlovarského kraje nabízíme rozjezd úplně nového greenfieldu!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední dodavatel součástí automobilu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání nebo odpovídající praxe v oblasti
- Komunikativní angličtina.
- Praxe v oblasti zákaznické, výrobní, projektové či dodavatelské kvality výhodou.
- Znalost kvalitářských metodik a nástrojů.
- Mít jasno, proč chcete pracovat v kvalitě v automotive.
- Ochota pracovat v závodě lokovaném mimo Prahu (vlastní auto pro Vás bude výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2076688  Datum zveřejnění: 23.11.2015