Disponent nákupu s NJ

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici
DISPONENT NÁKUPU se znalostí německého jazyka.

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
• Zpracování prodejních analýz
• Logistika
• Jednání s dodavateli
• Účast na veletrzích

NA POZICI POŽADUJEME:
• Ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru (pokud SŠ, tak min. 2 roky praxe)
• Plynulá znalost českého jazyka, pokročilá znalost německého jazyka
• Zkušenost na pozici v oblasti obchodu/nákupu výhodou
• Dobrá znalost MS Office, obzvlášť MS Excel
• Schopnost řešit problémy, proaktivní a prozákaznický přístup, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, analytické myšlení, odolnost vůči stresu, flexibilita.
• ŘP sk. B

SPOLEČNOST NABÍZÍ:
• Platové ohodnocení odpovídající pozici
• Různorodou práci
• Příjemné pracovní prostředí
• Přátelský kolektiv
• Nástup IHNED, lokalita pracoviště Praha

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Hlavní oblast působení klienta

velkoobchod

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2090527  Datum zveřejnění: 18.8.2015