Asistent/tka obchodního oddělení s AJ - nástup ihned

Experis

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významného klienta, mezinárodní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici
ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ se znalostí anglického jazyka.

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
• Administrace obchodních zakázek
• Písemná, telefonická i osobní komunikace
• Asistence vedení společnosti
• Další kompetence

NA POZICI POŽADUJEME:
• Ukončené SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
• Pokročilá znalost anglického jazyka
• Zkušenost na administrativní pozici v oblasti stavebnictví/obchodu 1-2 roky
• Dobrá znalost MS Office, obzvlášť MS Excel
• Schopnost řešit problémy, proaktivní a prozákaznický přístup, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu.
• Nástup IHNED

SPOLEČNOST NABÍZÍ:
• Platové ohodnocení odpovídající pozici
• Firemní benefity
• Různorodou práci
• Příjemné pracovní prostředí
• Přátelský kolektiv
• Nástup IHNED, lokalita pracoviště Praha

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ i AJ. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

x

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomický, obchodní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2093801  Datum zveřejnění: 23.4.2015