Hledáme absolventy technických VŠ pro výrobní společnost – kvalita / technologie (m/ž)

Experis

Zdice, Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolventem či absolventkou technické vysoké školy, chystáte se v nejbližší době končit, nebo jste končili relativně nedávno? Máme pro Vás šanci najít zajímavé pracovní uplatnění v oblasti kvality či technologie v nadnárodní výrobní společnosti působící v automotive v oblasti elektrotechniky.

Náplň práce:
Hodně bude záležet na Vašich znalostech a dosavadních zkušenostech, oboru studiac apod. Především se bude jednat o:
• Řešení úkolů z oblasti kvality nebo technologie.
• Analýza rizik.
• Vytváření správných technologických postupů.
• Kooperace v rámci jednotlivých výrobních oddělení.
• Technická podpora výroby a zajištění technologických změn.
• Uvolňování nástrojů do výroby.

Požadavky:
• Min. titul bakalář na technické vysoké škole.
• Orientace na výrobní společnosti v rámci studia.
• Orientace v technické dokumentaci.
• Komunikativní znalost angličtiny (budete jednat ústně i písemně s cizinci), případně němčiny.
• ŘP sk. B.
• Ochotu cestovat na každodenní bázi za prací do lokality Zdice či Brandýs nad Labem-Stará Boleslav.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka:
• Zaměstnání v automobilovém průmyslu v koncernu, který se v Čechách zajímavě rozvíjí.
• Možnost podílet se na projektech pro prestižní automobilky.
• Možnost odborného i kariérní růstu.
• Služební cesty.
• Velmi příjemné a přátelské pracovní prostředí, menší výrobní závod.
• Práce se sofistikovanými technologiemi.
• Závodní stravování.
• Bonusový systém.
• 5 týdnů dovolené.
• Flexibilní pracovní doba.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Moderní výrobní závod dodávající komponenty pro přední světové automobilky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2098435  Datum zveřejnění: 29.5.2015