Developer .NET

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
* Návrh a vývoj uživatelských rozhraní, interaktivních nástrojů a systémů pro zpracování transakcí
* Implementace nových funkcionalit pro zákazníky
* Vývoj SW, spolupráce na přípravě SW dokumentace
* Pomoc při řešení potíží SW produktů
* Aktivně hledá příležitosti pro zlepšení činnosti a výkonu aplikace

Požadujeme
* Bakalářské a vyšší vzdělání v oblasti IT, ekonomie, matematiky nebo jiných technických oborech
* Angličtinu na komunikativní úrovni
* Výhodou jsou zkušenosti s Microsoft .NET, včetně C#, ASP.NET, VB.NET and SQL Server
* Zkušenosti s Web designem také výhodou
* Schopnost rychle se učit a zákaznickou orientaci

Nabízíme
* Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
* Odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní výkonové odměny
* Kariérní rozvoj a vzdělávání

Chcete uplatnit svoje zkušenosti ve vývoji SW? Zašlete nám svůj životopis!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

informační technologie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2121901  Datum zveřejnění: 28.5.2015