Fakturantka s anglickým jazykem

Experis

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracování elektronických transakcí v systému Navision
Kontrola elektronických transakcí
Jednání s dodavateli, obchodními reprezentanty
Komunikace se zahraničím
Úzká spolupráce s IT oddělením při optimalizaci programu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samostatnou, atraktivní a odpovědnou práci na plný pracovní úvazek
Zázemí nadnárodní stabilní společnosti, pracoviště v centru Prahy (u stanice metra Vyšehrad)
Smlouvu na dobu určitou (1rok, poté na dobu neurčitou)
Odpovídající platové ohodnocení, bonusy
Možnost individuálních jazykových kurzů a odborných školení, další benefity (stravenky, týden dovolené navíc, teambuildingy)

Hlavní oblast působení klienta

Účetní a auditorské činnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VOŠ/VŠ- výhodou
Základní znalost českých účetních standardů
Základní znalost zákona o DPH
Zkušenosti se systémem Navision – velkou výhodou
Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office – především Excel)
Pokročilejší znalost AJ, znalost NJ výhod
Aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, bystrost
Ochotu učit se novým věcem
Schopnost samostatně řešit nové situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2134703  Datum zveřejnění: 13.7.2015