Inženýr/-ka kvality

Experis

Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významný koncern působící v automotive hledáme vhodné kandidátky a kandidáty do výrobní, projektové, zákaznické i dodavatelské kvality.

Záleží na Vašich dosavadních zkušenostech a také osobnosti, ale obecně
• Komunikace se zákazníky a řešení jejich reklamací
• Vykonávání interních auditů.
• Podílení se na vývoji produktu z hlediska kvality (v případě projektové kvality).
• Vyhodnocování nekvality a reporting, analýza neshodných dílů.
• Zodpovědnost za příslušnou dokumentaci.
• Podílení se na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace, validace, vzorkování a uvolňování dílů).
• Komunikace napříč závodem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci pro dobrého zaměstnavatele v automotive.
• Velmi zajímavou pracovní náplň.
• Možnost osobního i kariérního růstu.
• Šanci být součástí nadnárodního koncernu.
• Možnost využití cizích jazyků, jazykové kurzy.
• Závodní stravování.
• Propracovaný systém školení.
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Motivační bonusy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní koncern v automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• Min. SŠ vzdělání technického směru.
• Komunikativní angličtina.
• Praxe v oblasti zákaznické, dodavatelské, výrobní či projektové kvality.
• Znalost kvalitářských metodik a nástrojů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2196092  Datum zveřejnění: 25.8.2015