Team Leader - PHP

Experis

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedení vývojového týmu (10 lidí)
- Týmová spolupráce na středně rozsáhlých projektech
- Příprava vývoje sw rozsáhlých požadavků / projektů
- Držení metodiky vývoje sw (produkt a zakázkový vývoj)
- Spolupráce na návrhu řešení, datové modelování, implementace v PHP a databázi
- Řešení procesů spojených s testováním sw a provozu systému
- Komunikace s ostatními týmy (PM, analýza, testování)
- Konzultace se zákazníkem při přípravě a realizaci projektů vývoje sw

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé pracovní ohodnocení
- Možnost zvyšování odborné kvalifikace
- Týmová práce na prestižních projektech v sektoru financí a výroby
- Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
- Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování a sportovní aktivity, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, Kafeterie, teambuildingy, flexibilní pracovní doba, atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho významného klienta, společnost působící v IT prostředí, hledáme kandidáta na pozici Team Leadra PHP týmu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/ SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- alespoň 5 let praxe s programováním a návrhem aplikací, nejlépe za využití OOP
- zkušenosti s vedením projektového vývojového týmu
- Znalost procesů vývoje sw (produkt nebo zakázkový vývoj)
- Znalost prostředí Web aplikací
- Znalost HTML, CSS, JavaScript, jQuery
- Dobré znalosti relačních databází – zkušenosti s DB Oracle výhodou
- Proaktivní řešení problémů a zadání
- Schopnost řešit dílčí problémy přímo s klientem (elektronicky i osobně)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2281462  Datum zveřejnění: 6.12.2016