JAVA vývojář/ka aplikací

Experis

Místo práce
Okres Beroun

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj nových aplikací a funkcionalit pro náš systém
• Udržování a rozvoj stávajících aplikací
• Unit testování
• Dokumentace
• A rozvoj v nových oblastech – rádi pomáháme našim kolegům v získávání nových znalostí a zdokonalování sebe sama

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci ve stabilní, technicky vyspělé a prestižní společnosti
• Zajímavé mzdové ohodnocení
• Široký systém zaměstnaneckých výhod a nadstandardní benefity
• Práci na plný úvazek s pohyblivou pracovní dobou, s možností částečné práce z domova, zdravotní volno
• Možnost realizace na zodpovědné pozici s prostorem pro inovativní řešení
• Možnosti sebevzdělávání – odborná školení, konference atd.
• Práci v dynamickém a přátelském kolektivu
• Místo výkonu práce – Beroun (20 min. Od stanice metra Nové Butovice)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná česká společnost s vyspělým technickým zázemím a přátelským kolektivem.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2283572  Datum zveřejnění: 9.10.2015