Manufacturing Engineer – Greenfield!

Experis

Místo práce
Karlovarský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 - 80 000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na Chebsko vstupuje nový investor, staví zde novou výrobní halu a rozjíždí úplně nový projekt v automotive. Chcete se stát součástí tohoto rozjezdu? Hledáme zkušené, ale zároveň nadšené lidi, kteří by u toho chtěli být.
Náplň práce:
* Plánování a prioritizace projektů
* Definování specifikace a požadavků pro výrobní proces
* Iniciace a/nebo provádění procesní analýzy (např. PFMEA)
* Koordinace a zavádění projektů pro rozvoj výrobního procesu
* Účast na procesu tvorby produktů
* Definování požadavků na zajištění vybavení a kvality
* Rozvoj a zavádění nových technologií do výroby
* Aplikace principů Lean v rámci celého výrobního zařízení pro zajištění bezpečnosti, kvality a využití kapacity
* Udržování technické dokumentace (např. procesní diagram)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Možnost být u rozjezdu nové výroby.
• Možnost růstu v kratším časovém horizontu.
• Celou řadu firemních benefitů.
• Relokační balíčky či příspěvky na dojíždění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do ČR nově vstupující výrobce automobilových součástek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. SŠ s maturitou.
• Velmi dobrou znalost angličtiny.
• Zkušenost na technické pozici ve výrobě.
• Nadšení a chuť čelit výzvám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2286059  Datum zveřejnění: 25.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 - 80 000,- Kč