JAVA vývojář - IČO i HPP

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Dle schopností/zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme talentované a zapálené vývojáře!
Je pro Tebe Java denním chlebem a práci na zajímavých projektech bez těch nejlepších technologií si neumíš představit?
Pokud víš, že REST & SOAP není namydlený odpočinek, tak jsi náš člověk a čti dál!

Něco o nás?
 Vybíráme si zajímavé frontend a backend Java projekty především pro bankovní a
TELCO klienty - ale i jiné
 Nabízíme kvalitní zázemí úspěšné firmy a práci s moderními technologiemi – u nás si opravdu zaprogramuješ
 Žádné zbytečné procesy – „žádnej korporát“
 Atmosféra je u nás přátelská - na nic si nehrajeme a nic nepředstíráme

Co Ti můžeme nabídnout?
 Pořádnou práci, za pořádné peníze – úsilí a zkušenosti umíme náležitě ocenit
 Dlouhodobou spolupráci – projekt ti nesedne? Nabídneme ti jiný!
 Možnost spolupráce na analýze a návrhu architektury
 Flexibilní pracovní dobu – vyjdeme vstříc ranním ptáčatům i nočním šelmám
 Zdokonalit se (pokud to ještě vůbec jde :-)) prostřednictvím našich kurzů a certifikačních programů
 Pravidelné teambuildingy, večírky ve firemním klubu
 Další přitažlivé firemní benefity (můžeme si o nich popovídat osobně)

Co po Tobě budeme chtít?
  Aby Tě bavilo programovat, a ze všeho nejvíc v jazyku JAVA
  Java EE, Spring, Hibernate, SQL pro Tebe nejsou jen cizí slova
  Nadšení pro práci a odhodlání učit se nové věci (pro talenty po škole)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba, teambuildingy, vzdělávání (certifikace, kurzy, atd.) a jiné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední dodavatel v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací a certifikovaných školení s více než 18letou tradicí na trhu.

 Náš tým se skládá z více než 60 kvalifikovaných vývojářů, konzultantů a
 Návrh řešení vychází z principů TOGAF, vývoj probíhá agilně (SCRUM metodika)
 Máme více než 700 nadšených klientů mezi, které patří: ING, KB, PPF, RaiffeisenBank, ČSOB, Cetelem, Vodafone, L´oreál, Globus, T-Mobile, ERV, Čedok, Česká pojišťovna, Tesco, Tipsport atd.
 Vyvíjíme vlastní mobilní aplikace i aplikace pro klienty – např. McDonald´s, Sazku, Rohlík.cz, iSport synot Liga, Tesco, Equa Bank, Olympijské hry, Teta, sportovní kluby, Fio banka, Tipsport
 Jsme lídrem ve školení a certifikacích nových metod a frameworků
 Pořádáme odborné IT snídaně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT, java, java programátor, java vývojář, java developer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2408807  Datum zveřejnění: 24.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle schopností/zkušeností