PHP Developer

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava a implementace drobných i rozsáhlých požadavků / projektů
• Návrh řešení, datové modelování, implementace v PHP a databázi
• Týmová spolupráce na projektech
• Interní testování
• Řešení chyb z testování i provozu
• Konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v aplikaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou a samostatnou práci na projektech v oblasti informačních systémů
• Získáte přístup k moderním technologiím
• Možnost zvyšování odborné kvalifikace a osobního rozvoje
• Budete pracovat na prestižních projektech pro klienty především z finančního sektoru
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Hezké a příjemné pracovní prostředí a velmi přátelský tým
• Řadu zaměstnaneckých výhod jako jsou například: příspěvky na stravování a sportovní aktivity, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, príma teambuildingy atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost, přední dodavatel informačních technologií a systémů, která se zaměřuje především na oblast dohledů a optimalizace IT infrastruktury, systémů a procesů, jejichž klienti jsou převážně z finančního sektoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• Praxe s programováním v PHP a návrhem aplikací, nejlépe za využití OOP
• min. 2 roky praxe
• Znalost prostředí Web aplikací, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
• Dobré znalosti relačních databází
• Povědomí o XML a souvisejících standardech
• Samostatnost při návrhu úprav aplikace a databázové logiky
• Schopnost řešit dílčí problémy přímo s klientem (elektronicky i osobně)

VÝHODOU JE:

• Znalost frameworku Nette
• Zkušenosti s DB Oracle výhodou
• Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, IIS, databázemi
• Vítána alespoň uživatelská znalost Linuxu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2561499  Datum zveřejnění: 6.12.2016