PHP Developer (Plzeň)

Experis

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava a implementace drobných i rozsáhlých požadavků / projektů
• Součástí je návrh řešení, datové modelování, implementace v PHP a databázi
• Týmová spolupráce na středně rozsáhlých projektech
• Interní testování
• Řešení chyb z testování i provozu
• Konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v aplikaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Máme pro Tebe zajímavou a samostatnou práci na rozsáhlých IT Projektech
• Možnost dalšího rozvoje díky zkušeným a kvalifikovaným kolegům, kteří se o své zkušenosti rádi podělí
• S námi porosteš
• Získáš přístup k moderním technologiím
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Mnoho zaměstnaneckých výhod: příspěvky na stravování, sportovní a kulturní aktivity, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, aj.
• Řada teambuildingových akcí
• Příjemné pracovní prostředí
• Patru skvělých kolegů, se kterými budeš chtít jít na pivo
• Čas na své záliby

Informace o náboru

Baví Tě sledovat technologické trendy a chceš se podílet na jejich vývoji? Pak jsi u nás správně. Ryze Česká společnost, která poskytuje svým klientů (především z finančního sektoru) komplexní řešení (vývoj SW a IT služeb) hledá posilu, do svého týmu, která se bude účastnit na prestižních projektech. Spolu s našimi vývojáři tak budeš stát u zrodu moderních inovací. Přidej se k nám a pojď tvořit s námi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost, přední dodavatel informačních technologií a systémů, která se zaměřuje především na oblast dohledů a optimalizace IT infrastruktury, systémů a procesů, jejichž klienti jsou převážně z finančního sektoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Měl by si umět:
• Praxe s programováním v PHP a návrhem aplikací, nejlépe za využití OOP (praxe alespoň 2 roky)
• Znalost prostředí Web aplikací, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
• Znalost frameworku Nette - výhodou
• Dobré znalosti relačních databází – zkušenosti s DB Oracle výhodou
• Povědomí o XML a souvisejících standardech
• Samostatnost při návrhu úprav aplikace a databázové logiky
• Schopnost řešit dílčí problémy přímo s klientem (elektronicky i osobně)
• Pečlivost v udržování čistého a komentovaného zdrojového kódu dle domluvených standardů a pravidel
• Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, IIS, databázemi
• Vítána alespoň uživatelská znalost Linuxu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2561515  Datum zveřejnění: 26.7.2016