Web developer (ASP.NET) - Vhodné i pro absolventy

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Budeš se podílet na vývoji nové webové aplikace pomocí ASP.NET, dále podporovat a rozšiřovat webový obsah.
- Součásti práce bude i analýza a návrh technického řešení na webu pro interní potřeby.
- Zkrátka se naučíš programovat pro reálnou potřebu, kde ti samozřejmě rádi předají své zkušenosti zkušení kolegové.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci si zde můžeš přizpůsobit svým časovým možnostem.
- Neformální prostředí.
- Super kolegové zaručí to, že se zde budeš cítit dobře a získáš od nich nové zkušenosti.
- Mezinárodní prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Přední výzkumná agentura na Českém trhu a součást celosvětové sítě výzkumných agentur, která hledá nápadité a originální způsoby, jak začlenit digitální technologie do naší práce. Od jedinečného přístupu k online komunitám, Think tankům, přes používání digitálních kamer k pochopení běžného nákupního chování spotřebitele, až po náš výzkum mobilních platforem či používání sociálních dat k nelezení příležitostí pro inovace. Momentálně pro tuto agenturu hledáme nového kolegu, který se bude chtít podílet na tom, abych byli lepší, modernější a úspěšnější.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

ASP.NET - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nadšení pro IT a programování. Pokud k tomu ještě přidáš vlastní kreativitu, nápaditost a chuť učit se, máte místo v týmu.
- Samozřejmě potřebujeme i znalost ASP.NET, HTML, CSS, JavaSctript, Jquery, SQL, což je pro nadšence sranda.
- Anglický jazyk zde využiješ na denní bázi, tudíž je nutná AJ na komunikativní úrovni.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2574186  Datum zveřejnění: 6.12.2016