Javista bude v Brně bohatě odměněn!

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovat budeš na vývoji klinického softwaru pro velké a střední nemocnice

K práci na tomto SW bude využívat následující frameworky a nátroje:
· SeleniumIDE Mars
· Java SDK
· Tomcat 7
· Maven
· Hibernate
· Git
· PostgreSQL 9
· Jasper Reports
· Eclipse (možno i ItelliJ IDEA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

· nástup ihned
· velmi motivující finanční ohodnocení
· spolupráci na 18 měsíců
· práci buď na HPP nebo IČO

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Aktuálně hledám 4 javisty se 3 roky zkušeností s J2EE , kteří by se podíleli na vývoji klinického softwaru pro nemocnice. Projekt je na 18 měsíců a ty máš možnost si vybrat práci na IČO nebo na HPP, je to jen na tobě! My Ti za to nabídneme velmi motivující finanční ohodnocení, které není v Brně jen tak k vidění :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· praxe min. 3 roky v oblasti vývoje J2EE aplikací
· zkušenost s vývojem J2EE aplikací, SQL, Hibernate, Spring, JSP/JSF, XML
· znalost prostředí GWT (Smart GWT s výhodou) (pro vývoj KIS)
· znalost JavaScriptu a CSS, zkušenost práce s GUI na webu (pro pozici front-end developer)
· Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací výhodou
· Zkušenosti s AngularJS výhodou

jazykové schopnosti:
· česky plynule, komunikativně
· ruština výhodou
· anglicky základní schopnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2583808  Datum zveřejnění: 30.5.2016