Vedoucí výroby

Experis

Místo práce
Humpolec, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zavedený a momentálně rostoucí výrobní podnik, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici, kde povedete jeden ze dvou výrobních úseků o cca 250 lidech.

Požadujeme:
• Vzdělání technického směru, ideálně VŠ.
• Zkušenost na vedoucí pozici, ideálně v automotive (min. 100 lidí v nepřímé podřízenosti).
• Komunikativní znalost AJ

Náplň práce:
• Zodpovědnost za vedení divize obrobny o cca 250 lidech.
• Stanovení a zodpovědnost za rozpočet výrobní jednotky.
• Sledování výrobních ukazatelů a zásahy do výroby za účelem jejich zlepšení.
• Starost o dostatek a efektivitu lidských zdrojů ve výrobě.
• Dodržování a implementace výrobních systémů.
• Zodpovědnost za dodržování všech příslušných norem a standardů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Atraktivní pozici u leadera se silným jménem ve svém oboru.
• Velmi dobré finanční ohodnocení.
• Benefity odpovídající pozici.
• Každodenní využití cizího jazyka (možnost stálého zlepšování).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zavedený a momentálně dále rostoucí společnost v automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2599562  Datum zveřejnění: 8.6.2016