Baví tě Javascript? Nabíráme i absolventy !

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš pracovat na vývoji webových aplikací a určitě využiješ ke své práci následující znalosti a dovednosti s:

- JavaScript
- Node.js a asynchronní programování
- AngularJS
- noSQL databáze (MongoDB)
- BigData
- Clean code, TDD
- Event sourcing, CQRS, Kafka, Druid
- zkušenosti s vývojem velkých škálovatelných webových aplikací
- angličtina (samostatná aktivní komunikace)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní firma s přátelským a neformálním pracovním prostředím
- dostaneš 5 týdnů dovolené
- kromě dovolené budeš mít k dispozici dalších 5 dní placeného volna pro tvou osobní potřebu
- budeš mít pružnou pracovní dobu, v případě potřeby využíváme i homeoffice
- tví kolegové budou špičkoví specialisté, kteří urychlí i tvůj osobní rozvoj
- naše programátory podporujeme v účasti na všech významných IT událostech jako například, WebExpo, konference Devel.cz, BarCampy v Ostravě a Brně, atd.
- máme ergonomická pracoviště s polohovatelnými stoly
- pořádáme firemní akce a výlety v ČR i do zahraničí
- čtyřikrát ročně vyplácíme bonusy na základě hospodářských výsledků firmy
- disponujeme stabilním zázemím
- máme i další zaměstnanecké a sociální výhody - firemní výuka jazyků, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Aktuálně hledám vývojaře v Javascriptu - seniory, juniory, ale i čerstvé absolventy, které přitahuje práce na náročných systémech.

Česká společnost, která je přes 15 let na trhu, vyvíjí a provozuje webové aplikace pro správu reklam na internetu. Tyto aplikace pracují v režimu 24x7 a zpracovávají stovky milionů požadavků denně. Vývoj těchto aplikací je stavěn na JavaScriptu, Node.js a AngularJS. Vývojáři se zde rozhodně nenudí, jen málo softwarových firem v ČR nabízí práci podobného charakteru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť na sobě pracovat, zkoumat nové technologie a postupy
- vstřícnost v komunikaci a spolupráci
- pasivní znalost angličtiny pro čtení dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2706905  Datum zveřejnění: 29.8.2016