Specialista obráběcí linky - CNC

Experis

Místo práce
Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Louny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zajišťovat obsluhu strojů obráběcí linky a dbát na plnění požadavků výroby - množství, kvalita, termíny..

Zaměstnanecké výhody, benefity

Protože VY jste jedineční, tak Vám nabízíme jedinečné a nadstandardní benefity:
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- navýšení platu po zkušební době
- Dotovanou stravu
- Benefitní poukázky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příplatek za docházku
- Odměny pro věrné zaměstnance
- Očkování proti chřipce
- Kurzy cizích jazyků v pracovní době
- Odměny pro dárce krve
- Každoroční navýšení mzdy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní výrobní společnost, která Vás uchvátí svou příjemnou atmosférou, přátelským kolektivem a pohodových duchem, aktuálně postrádá zkušeného Specialistu CNC, který by doplnil současný tým. Práce Vám nenabízí stres, mezinárodní tým a korporátně danou cestu, ALE budete usínat s čistou hlavou, do práce se těšit a hlavně budete více v pohodě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2853239  Datum zveřejnění: 29.5.2017