Obsluha CNC

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Kladno, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha CNC horizontální vyvrtávačky / Obsluha CNC obráběcího centra
– budete mít na starost úpravy a korekce programu v operačním systému
– budete se zabývat kusovou výrobou – obrábění daných svařenců
– budete součástí super kolektivu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání u nadnárodní společnosti, a také:
– 25 dní dovolené
– příspěvek na stravování
– příspěvek na penzijní připojištění
– roční odměny
– vánoční bonusy
– nástup možný ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nabízíme Vám práci pro našeho nadnárodního klienta, který Vás uchvátí svou příjemnou a pohodovou atmosférou! Místem výkonu práce je Slaný.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás praxi na předchozí pozici a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. Pokud máte smysl pro humor a svou práci máte rádi, už se na Vás moc těšíme!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2893707  Datum zveřejnění: 9.8.2017