Zákaznický servis - Německý jazyk 36.000CZK

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
34-36.000CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Tvé práce bude technická podpora zákazníků přes telefon, email a pomocí vzdáleného přístupu. Komunikace se zákazníky probíhá především v německém a anglickém jazyce včetně administrativních úkonů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Odborné vzdělávání v IT od základů
- Smlouva na dobu neurčitou
- Nástupní plat 34-36.000CZK
- 5 týdnů dovolené
- Místo výkonu práce téměř v centru Prahy
- Stravenky, Multisport karta, příspěvek na jazykové vzdělávání

Informace o náboru

Požadavky/Kritéria
- Německý a Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Chuť se učit nové věci v IT

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jeden z největších a nejrespektovanějších poskytovatelů služeb v infomačních technologií hledá lidi s komunikačními schopnostmi, touhou pomáhat a možností pracovat v multikulturním prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

proklientský přístup, komunikační schopnosti na dobré úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2931724  Datum zveřejnění: 14.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34-36.000CZK