Procesní inženýr

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Nymburk, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše každodenní práce se bude soustředit zejména na:
- identifikaci potenciálních rizik spojených s řízením nových projektů
- projektové řízení z hlediska zavedení nové výroby
- návrh a konstrukci přípravků
- návrh a schvalování změn technologických postupů
- analýzu výrobních procesů a identifikaci slabých míst procesu plus jejich zlepšování
- přípravu materiálů a nástrojů při zavádění nové výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient Vám nabízí zázemí nadnárodní společnosti a možnost profesního růstu. Závodní stravování, jazykové kurzy a zaměstnanecké benefity Vám také jistě udělají radost:
- bonusy/prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Rádi byste se stali součástí stabilní mezinárodní společnosti, která patří mezi lídry v oblasti technologií a poskytuje široké spektrum specializovaných řešení pro mobilní, letecké a průmyslové obory? Baví Vás hledat možná rizika spojená s řízením nových projektů a soustředit se mimo jiné také na návrhy i zavádění přípravků do provozu? Pro našeho klienta s dlouholetou tradicí, v současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici Procesního inženýra! Místem výkonu práce je Sadská.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Neobejdete se bez základní znalosti ISO TS 16949 s také:
- úplného středního vzdělání technického zaměření s maturitou
- Znalosti APQP, PPAP, 8D, MSA, SPC FMEA a pod.
- znalosti aplikace výrobků a znalosti čtení výkresů
- anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni
- praxe ve výrobní společnosti min 2 roky
- řp. skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2958027  Datum zveřejnění: 25.4.2017