Specialista jakosti dodavatelů

Experis

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Okres Benešov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše práce se bude soustředit zejména na zajištění rozvoje dodavatelů v oblasti jakosti dodávaného materiálu a vstupních dílů, spolu se zabezpečováním reklamačních řízení.

Jako specialista budete mít na starost rozvoj, jednání a spolupráci s dodavateli z hlediska jakosti. V otázce reklamací se budete soustředit na zajištění reklamačních řízení, spravování příslušné dokumentace a také navrhování nápravných opatření.

Provádění auditů a návštěv u dodavatelů Vás rozhodně nemine, ani jejich vyhodnocování a odstraňování zjištěných odchylek. Těšit se můžete také na sledování, kontrolu, vyhodnocování a evidenci kvality vstupních dílů i materiálu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budeme si Vás i Vaši práce vážit, a poskytneme Vám:
– zázemí nadnárodní společnosti s možností kariérního růstu
– 25 dní dovolené + pracovní volno nad rámec zákoníku práce
– závodní stravování
– automaty na chlazená jídla, kávomaty, sodobary
– jazykovou výuku
– výhodné tarify na volání i pro Vaše rodinné příslušníky
– příspěvek na penzijní připojištění
– nadstandardní lékařskou péči
– poukázky na prací prostředky
.... a práci, která má smysl a bude Vás bavit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte zkušenosti z oblasti jakosti, a praxi v jednání s obchodními partnery? Chcete mít hlavní slovo v otázce výběru, rozvoje a jednání s dodavateli? Přihlaste se na nově otevřenou pracovní pozici Specialisty jakosti dodavatelů!

Nabízíme Vám možnost využít své zkušenosti na poli nadnárodní automotive společnosti, která Vám zaručí možnost dalšího profesního růstu a pocit, že na Vás skutečně záleží! Místem výkonu práce je Benešov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vaše zkušenosti z oblasti jakosti, jsou Vašimi největšími cennostmi!

Specialista musí mít osvědčení "Technik jakosti" nebo "Manager jakosti" a základní znalost norem ISO 9000, ISO/TS 16949. Bez angličtiny na komunikativní úrovni a řidičského oprávnění sk. B, se neobejdete.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2958069  Datum zveřejnění: 15.5.2017