Solution architect streamovacího CMS systému

Experis

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analýza existujícího legacy streamovacího CMS systému
• Analýza požadavků zákazníka na nový systém
• Studium porovnatelných systémů na trhu
• Návrh architektury nového systému
• Specifikace a odhad pracnosti integračních a vývojových prací
• Technická dokumentace systému
• Plánovaní realizace projektu
• Projektové řízení nebo jeho podpora během realizační fáze
• Formování a technické vedení vývojového a integračního týmu
• Plán a realizace nasazení systému
• Podpora při provozu a zpracovávání změnových požadavků
• Komunikace se zákazníkem ohledně všech technických aspektů systému
• Prezentace navrhovaných řešení zákazníkům
• Spolupráce s obchodním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou
• Práci s nejmodernějšími technologiemi v mladém kolektivu s profesionály, kteří jsou vítězové mnoha mezinárodních soutěží a jsou držiteli mnoha ocenění
• Pestrost projektů díky vývoji software na zakázku a vývoji vlastních produktů
• Působení na světovém trhu
• Tvůrčí pracovní prostředí v moderních prostorách
• Zajímavé platové podmínky
• Spolupráce ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rostoucí brněnská společnost kombinující profesionální přístup se zábavou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vysoce seniorní znalost softwarového vývoje a softwarové architektury
• Zkušenosti s vytvářením serverových řešení
• Znalost problematiky CMS
• Znalost problematiky streamování a OTT architektury
• Znalost technologií CDN, DRM výhodou
• Zkušenosti s technickým vedením projektů
• Zkušenosti s komunikací se zákazníky
• Samostatnost
• Týmový duch
• Anglický jazyk podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2990449  Datum zveřejnění: 29.3.2017