Supervizor kvality v Praze - až 40.000 Kč!

Experis

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení a kontrola procesů kvality
- Kontrola příchozího zboží a dohled nad dodržováním standardů
- Stanovení standardů kvality a vedení příslušné dokumentace (ISO, PRIDE)
- Navrhování postupů zlepšování procesů kvality a výroby
- Spolupráce s ostatními odděleními (zejména zákaznického servisu)
- Vedení a kontrola týmu auditorů
- Provádění kontroly procesů kvality i v ostatních Evropských a Středomořských zemích
- Reportování na denní a měsíční bázi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí nadnárodní a stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Slevy na firemní produkty
- Notebook
- Pracovní školení a jazykové kurzy
- 13. plat
- Dotované stravování
- Možnost profesního růstu

Informace o náboru

Láká tě oblast kvality a hledáš uplatnění v zajímavé oblasti? Máš cit pro obuv a módu, nebo tě zkrátka láká vyzkoušet si něco nového? V lifestylových značkách se vyznáš – víš, co zrovna frčí, jaké jsou barvy letošního podzimu a chceš to mít „pod kontrolou"? Staň se součástí týmu největšího distribučního centra v Evropě!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Pro našeho nadnárodního klienta, který hraje první ligu na trhu s výrobou, prodejem a distribucí značkového oblečení a obuvi v Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Supervisor kvality. Lokalita pracoviště je Praha - východ / Zdiby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ textilní / oděvní
- Zkušenosti s procesy výroby nebo kontroly kvality
- Zkušenosti s vedením lidí
- Angličtina na komunikativní úrovni
- Samostatnost, velmi dobré prezenční dovednosti, ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3014240  Datum zveřejnění: 15.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 40.000