Zákaznická podpora- pasivní linka

Experis

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000-30 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Umíte anglicky? Chtěli byste začít svoji kariéru v mezinárodní společnosti s možností profesního růstu? Nebojíte se s lidmi mluvit po telefonu? Jste schopni poskytnou našim zákazníkům profesionální podporu?

Pokud ano, hledáme právě Vás.

Nabíráme nové lidi do našich týmů, které podporují našeho významného klienta v USA. Agenti našeho klientského centra se starají o potřeby zákazníků z USA, kteří využívají služby jako připojení k internetu, mobilní připojení, chytré televize a domy atd.

Každodenní náplň práce:

přijímání hovorů našich zákazníků
poskytování podpory našim produktům
udržování dobrých vztahů se zákazníky
vyřizování dotazů týkajících se servisu, příslušenství, vyúčtování služeb, aktivace či změn balíčku služeb atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

možnost kariérního růstu ve stabilní společnosti
nadstandardní platové podmínky
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní pojištění
stravenky
sick days
dlouhodobý rozvoj a vzdělávání zaměstnanců

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Stabilní mezinárodní společnost se širokým portfóliem svých produktů a služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?

Angličtinu na pokročilé úrovni ( B2-C1)
Ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní směny, odpolední směny, noční směny dle potřeb našeho zákazníka)
Schopnost komunikovat se zákazníky po telefonu a poskytnout jim profesionální podporu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3014693  Datum zveřejnění: 13.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000-30 000 CZK