Strojní konstruktér - absolvent i bez praxe!

Experis

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Znáš se už s AutoCadem? Výborně - budeš jej ke své práci denně používat!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dostaneš u nás příležitost rozjet svou kariéru a budeš dělat co, co tě zkrátka baví!

Nemáš auto? Nevadí! K nám se dostaneš i autobusem, a to rovnou z Prahy! Nabídneme ti motivující finanční ohodnocení a práci na hlavní pracovní poměr.

Informace o náboru

Jsi/ nebo brzy budeš absolventem střední školy s technickým zaměřením? Máš minimálně povědomí o tom, co obnáší práce strojního konstruktéra? Přihlas se na nově otevřenou pozici, a získej praxi v rodinné firmě, která sídlí v Praze - západ!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Nabízíme Ti práci na hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu s příjemný zázemím české firmy, která se zabývá výrobou nerezového nábytku pro vybavení provozů restaurací, hotelů a atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Výšku, ani léta praxe mít nemusíš. Budeme TĚ chtít, pokud:
- máš minimálně SŠ vzdělání technického směru
- jsi flexibilní
- chceš se toho hodně naučit
- a hlavně, chceš mít rodinné zázemí stabilní české společnosti!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3019261  Datum zveřejnění: 18.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 40.000