Hledá se Kontrolor kvality!

Experis

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Kladno, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě čeká?

Budeš pracovat na oddělení kontroly výrobní kvality, kde budeš dohlížet na proces výroby a kvalitu mostových jeřábů. Také budeš odpovědný za kvalitu při příjmu zboží a materiálů a budeš se podílet na školení ostatních zaměstnanců v oblasti kontroly kvality a na dozoru dokumentace. Pracovat budeš v menší mezinárodní firmě (asi 150 zaměstnanců) se sídlem ve Slaném.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout?

- Práci v příjemném prostředí menší firmy
- Možnost kariérního růstu
- Adekvátní platové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- Výrobní bonus
- Práce v skvělém kolektivu menšího týmu
- Speciální dárky k Vánocům apod.

Informace o náboru

Hledáš práci v perspektivním oboru? Práci, která Tě bude bavit? Hledáš příjemné firemní prostředí s možností profesního růstu?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pojď pracovat jako kontrolor kvality pro stabilní mezinárodní strojírenskou společnost!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?

- SŠ vzdělání s maturitou, technického zaměření
- Orientace v technické dokumentaci
- Pasivní znalost angličtiny nebo němčiny
- Alespoň minimální zkušenosti s kontrolou kvality
- Schopnost práce v týmu, v dílenském prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3025658  Datum zveřejnění: 21.4.2017